لورست لئون تبدیل جدیدترین همکاری x MadeMe در لباس جدید زن خنک است

آخرین همکاری Converse x MadeMe توسط طراح Erin Magee، که ستاره ای از لورد لئون است، از سرنوشت متولد شد. Magee، که پروژه خود، MadeMe، نام تجاری نام تجاری غیر رسمی برای زنان خیابانی تبدیل شده است، از کفش های Converse به عنوان یک نوجوان در دهه 90 استفاده کرده است. عشق او به کفش One Star فقط زمان کوتاهی قبل از شروع کار رسمی خود با Converse بود. او می گوید: “من یک جفت [Converse One Stars] را در Etsy پیدا کردم و از اواخر سال 1994 بود.” “من برای یک یا دو یا دو ماه قبل خودم را به خودم پوشانده بودم.” “مگج به من گفت:” برای قرار دادن چرخش MadeMe روی کلاسیک، Magee چهار رنگ متفاوت و پارچه های بلند را انتخاب کرد، مانند یک پارچه پرچم ضخیم در زنگ برجسته زرد یا جوز چمن سبز، سپس لوگوی MadeMe را روی پلت فرم لاستیکی مهر و موم کرد.

شش قطعه اضافی وجود دارد، از جمله یک کوله پشتی، کت و شلوار، کت و شلوار کوتاه، پیراهن آستین بلند و شلوارک های شل، که از 30 تا 100 دلار متغیر است. (آنها در 24 دسامبر و 24 دسامبر در Dover Street Market افت می کنند.) در این مبارزات، لئون طبیعی است در لباس های دوست داشتنی شهر و تناسب اندام آن، یک نگاه بی نظیر، لباس دخترانه. بالاخره بریده بریده در مخلوط، قطعه ای است که Magee به دنبال آن بود تا پس از بررسی اینکه زنان جوان مانند لئون و مددکار مشترک لباس پرنسس نوکیا چگونه الهام گرفته اند. او می گوید: “هر زمان که آنها را می بینم، یک بطری کوچک مردانه در پایین وجود دارد، مانند یک تنگ سست”. “و آن را فوق العاده زیبا و یا دخترانه، بالا یا پایین لوله وجود دارد.”

واضح است که لئون می تواند خلاقیت های Magee’s Converse را از خود به عهده بگیرد. (او همچنین در آخرین همکاری Magee با X-Girl ستاره دار شد.) در واقع، لئون شروع به کار با Magee و Converse کرد زیرا لباس هایش را قبل از اینکه آزاد شوند، دوست داشتند. “او [لئون] در دفتر من بود، چون ما برای چیزی MadeMe کار می کردیم، و او نقاشی های معکوس را روی دیوار دید و گفت:” ارین، این چه چیزی است؟ من این لباس های جدید را دوست دارم. من این کفش ها را دوست دارم آیا می توانم این را شلیک کنم؟ “میگو میگوید. “من دوست داشتم،” خنده دار بود، چون قصد داشتم از شما بپرسم “” سرنوشت این را بگو.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *