نکاتی درباره چگونگی استفاده از لباس شب شیک شما

ترکیبی از نقش بسیار مهمی در ایجاد یک نگاه عمیق به شما بازی می کند. یک لباس شب یا کوتاه لباس کوتاه ماریثی بدون تکمیل کردن لوازم جانبی مناسب ناقص است. هنگامی که این لباس کامل را با یک کیسه هماهنگ هماهنگ رنگ، کفش های بد بو یا کمربندها و گوشواره های مرسوم، ترکیب کنید، همیشه یک سرخ شدن در کیک است. گاهی اوقات شما یک لباس را از لحظه ای خریداری می کنید و گاهی اوقات به نظر می رسد برای رها کردن این رشته های کیفی، هرچیزی مورد قبول است، مطمئن شوید که با مخلوط کردن و سازگاری با راه درست و درست کردن آن، درست عمل کنید مانند مد faux pas.

چند نکته برای ظاهر شدن شما …

کمربند:

کمربندها این روزها کاملا مورد استفاده قرار گرفته است. هنگامی که روی لباس پوشید، می تواند به ایجاد یک اثر شنای قرمز کمک کند. کمربندهای فلزی نقرهای هنگام ترکیب لباس عصر لباس ساتن بسیار پیچیده هستند. یک کمربند قرمز ضخیم یک گزینه عالی برای اضافه کردن یک رنگین کمان به شخصیت شما است. آنها با رنگهای ساده مانند سیاه و سفید به نظر می رسند. اگر می خواهید یک نگاه ظریف و یکنواخت را با هم هماهنگ کنید، یک کمربند گاوچران با لباس الگوی گلدار، عدالت کامل را به شخصیت شما می دهد. برای زنان که همیشه در حال حرکت هستند و می توانند سفر زیادی کنند، می توانند از کمربندهای برگشت پذیر با لباس های گاه به گاه تابستان امتحان کنند. این ویژگی یک دست و پنجه نرم است که پیچیده می شود و در دو سایه مختلف در هر دو طرف می آید که می تواند جایگزین پوشیده شود.

پمپ های دوتایی، پمپ های انگشتان پا و پاشنه های گلادیاتور برای نگاه گرمی

پمپ ها همه کاره هستند و به هر وسیله ای یک لمس پویا می دهند. آنها اخیرا در رؤیاهایی قرار دارند. اگر چشم انداز شیک نگاه شما بالا نگرانی ذهن است، پس از آن پمپ های اساسی انگشتی سیاه و سفید اشاره کرد باید در گنجه خود را. یک پمپ قرمز دو تونل با لباس مینی جین مناسب تنگ است اگر می خواهید با یک نگاه گاه به گاه و جسورانه ترکیب کنید. پاشنه های گلادیاتور به طور بسیار مرسوم، به نظر می رسد که یک میلیون دلار باقیمانده در ترکیب با لباس های مینی غلاف دیده می شود.

النگو و گوشواره

زنان همیشه جواهرات را دوست دارند؛ او دروغ می گوید اگر او گفت که طلا و جواهر او را تحریک نمی کند. بعضی ترجیح می دهند نگاهی به مینیمالیستی داشته باشند و بعضی از آنها مانند ظاهر جزیی روشن است. زنجیرهای نارنجی نارنجی به نظر می رسد با یک لباس شب برش پری دریایی. اگر لباس تابستانی گاه به گاه است، شما می توانید از النگو های چوبی رنگارنگ یا جواهرات مروارید استفاده کنید که یک نگاه بسیار معمولی به شخصیت شما می دهد. گوشواره های آویزان، گوشواره های آویزان سنگ، خنجرهای کوچک، گوشواره های نوع حلقه بوهمی، برخی از گزینه های شما را می توانید انتخاب کنید و پیراهن لباس شب لباس شب خود را با این لوازم جانبی مد روز.

کلاچ ها

یک کلاچ بیانیه مد بسیار خوبی است. آنها در عین حال شیک هستند که به زنان کمک می کند تا وسایل بسیار بامزه خود را حمل کنند. انواع چمدان های مد روز و طراح موجود در بازار وجود دارد. کلاچ پوشش سیاه و سفید سیاه و سفید باید در گنجه شما باشد. سیاه رنگ جهانی است که با تمام انواع لباس ترکیب می شود. شما همچنین می توانید نسخه های پلنگ پلنگ، کلاه خز، الگوهای رنگارنگ جاز و گل و غیره را امتحان کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *