نکاتی برای انتخاب لباس شب

انواع مدل های لباس (مخصوصا برای طولانی) وجود دارد. در این زمان ممکن است ما احزاب و رویدادهای بیشتری داشته باشیم و در بیشتر موارد احتمال استفاده از لباس ها وجود دارد.

با در نظر داشتن این موضوع، امیدوارم راهنمایی هایی برای هدایت آنها در انتخاب لباس شب برای کمک به تصویر شما بهینه سازی کنم.

بیایید نمونه هایی برای اهداف توضیحی بنویسیم

گردنبند و بند لباس:

لباس شب این است ایده آل برای زنان با سینه های زیبا به دلیل شکل گردن و بند برای نگه داشتن و حمایت از جوراب کاملا بدون از دست دادن زنانگی خود. آنها همیشه باید قلم های گلدوزی را در نظر بگیرند و یا حتی برای اینکه لباس را به جایی برسانند، ابتدا به آن منطقه نگاه کنید و سپس بقیه لباس ها را بررسی کنید. در این مورد ابتدا چشم چشم انداز کار گلدوزی در ناحیه کمر را برجسته می کند. بنابراین همیشه توصیه می شود که لباس هایی را انتخاب کنید که جزئیات دقیقا مناطق مورد نظر ما را برجسته کرده باشد و نه جایی که می خواهیم پنهان کنیم.

لباس بی تکلیفی

لباس های بی تکلیفی به گونه ای جزئی در این مورد و لباس با یک بند ساده ایده آل برای زنان با شانه های گسترده و “برش” و کاهش مقدار پوست است که قابل مشاهده است.

لباس پارچه پیکر

پارچه Puckered اجازه می دهد تا لباس شل مناسب، اما در منطقه شکمی و این نوع سقوط ایده آل برای کسانی که به دنبال پنهان کردن شکم است.

لباس گردنبند

این نوع لباس عروسی با الهام از گرامر رومانی نیاز به پیدا کردن یک گردنبند برای تکمیل لباس است که می تواند مفید باشد.

مراقب باشید با آنچه که در مورد اول در این لباس ذکر شد گردنبند بلافاصله توسط آنچه که لباس برای زنان با شانه های وسیع توصیه نمی شود، تحت تاثیر قرار می گیرد.

پری دریایی برش لباس

لباس های برش پری دریایی ایده آل برای برجسته کردن منحنی های شبح است. برای زنان با رانهای گسترده توصیه نمی شود که آنها را گسترش دهند.

در این مورد من دو عامل را برجسته می کنم:

– عرض تسمه ها

– گردن قلب

عرض نوارها باید متناسب با بافت کسانی باشد که لباس را دوست دارند. اگر شما یک شانه کوچک هستید بهتر است که بهترین بند را انتخاب کنید. در غیر این صورت تسمه های گسترده تر برای زنان با شانه های وسیع تر بهتر است. همانطور که می بینید در هر دو مورد با همان مدل، عرض نوار ها باعث می شود که منطقه شانه بزرگتر یا کوچکتر شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *