لباس عروسی خانم ها – چگونگی انتخاب مناسب برای همسرتان

آیا میخواهید همسر یا دوست دخترتان را به یک لباس عجیب و غریب درمان کنید اما نمیدانید کجا شروع کنید؟ خرید لباس برای زنان هرگز آسان نیست، اما فکر می کنم از نقاط brownie شما می توانید اگر شما می توانید آن را خاموش. به عنوان یک پروژه که نیاز به برنامه ریزی دقیق و توجه دارد، فکر کنید. نکات زیر را دنبال کنید و ممکن است آنرا درست کنید!

لباس عروسی خانم ها لباس هایی است که برای رسمی و یا جلسات نیمه رسمی و احزاب می پوشند. آنها کمتر از بالای لباسهای توپ هستند و معمولا طول کامل دارند و دارای سبک جریان است. لباس های کوتاه عروسی در حال تبدیل شدن به محبوبیت هستند، مگر اینکه رویداد شما بسیار رسمی باشد، زیرا آنها سرگرم کننده و غافل هستند، اما با نگاه کلاسیک ماندن با شرط بندی امن تر است.

سایز لباس
از دیگران مهم خود بپرسید و یا می داند که شما به چیزی نیاز دارید. در کمد لباس خود را در چیزی که او اخیرا پوشیده است نگاه کنید و بدانید که مناسب است.

سبک ها
به استثنای اینکه شما می خواهید هفته ای را در این پروژه کوچک صرف کنید، باید یک راه سریع برای محدود کردن طیف وسیعی از سبک های موجود داشته باشید. بنابراین این گزینه ها را در نظر بگیرید:

طول – چوب با چیزی بیش از گوساله میانه.

آستین و بند – بند های اسپاگتی و گردن های گردن بسیار محبوب هستند، مخصوصا در ماه های تابستان. برای یک نگاه دشوارتر، یک لباس شبانه خانمها را تنها با یک بند شانه ببرید. برای زنان که از بازوهای خود در نمایشگاه نفرت دارند، چیزی با آستین کوتاه یا بلند پیدا کنید و یا قصد خرید یک کت باللو را داشته باشید یا آن را نیز بپوشانید.

پوشش بدن – اگر همسر شما کمی بیشتر محفوظ است، با لباس پوشیدن که پوشش متوسط از پشت و شکاف را پوشش می دهد. اگر همسر شما یک دختر مهمانی است، یک لباس جسورانه با یک گردن نازک پائین بپوشانید، یک عقب باز و ران بالا تقسیم کنید.

شکل بدن – اگر همسر شما با پایین و ران خود راحت باشد، برای یک لباس پری دریایی یا لباس شکلات بروید. اگر او ترجیح می دهد تا در این مناطق پوشش داده شود، یک دور کمر امپراتوری یا لباس A-line کامل خواهد بود.

به طور کلی ساده ترین گزینه امن شماست. اجتناب از هر چیز بیش از حد طعم یا فانتزی.

رنگ ها
شما واقعا نمیتوانید با سیاه و سفید اشتباه بگیرید، اما اگر همسرتان بخواهد از جمعیت بیرون بیاید، می توانید کمی با رنگ قرمز یا سفید رنگ بشوید. سیاه به طور معمول یک رنگ زمستانی است، اما شما همچنین می توانید رنگ های دیگر تیره مانند بوروندی را انتخاب کنید. اگر شما به دنبال شاخه کردن به رنگ های دیگر، در نظر گرفتن تن پوست همسر خود را. اگر او پوست سبک دارد، با سبزی، بلوز و بنفش چسبانید. اگر پوست تیره داشته باشد، برای قرمز، زرد و قهوه ای استفاده شود.

به علاوه زنان اندازه
اگر شما برای یک خانم کمی بزرگتر خریداری می کنید، می خواهید یک لباس متوسط را در نظر بگیرید که باعث می شود نگاه او باریک تر و بلندتر شود. اجتناب از پارچه های کششی و چوب با رنگ های تیره. برای لباس های شبانه ای برای خانم ها برای پوشاندن ران های بزرگ یا لباس های کمر امپراتوری برای تامینی و ران های بزرگ استفاده کنید. یک لباس با بسیاری از دکوراسیون را خریداری نکنید.

اکثر زنان دوست دارند که لباس های خود را بخرند، بنابراین شما یک مرد شجاع هستید که سعی کنید. اطمینان حاصل کنید که لباس شما را خریداری می کنید، زیرا دانستن این موضوع باعث می شود که او لباس بیشتری بپوشد. فقط مطمئن شوید که شما ترتیب می دهید او را خارج از جایی خوب، بنابراین او می تواند آن را برای چرخش، اما چند روز آن را به لطف آن را تغییر دهید اگر او واقعا آن را دوست ندارد! و به یاد داشته باشید شب کامل با لباس کامل آغاز می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *